İstanbul Adrese Teslim Diyet Yemek teslimatımız aşağıdaki ilçeleri kapsamaktadır.
İstanbul için teslimat ücreti alınmamaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası 

Bağcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

İstanbul Anadolu Yakası

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar

Adrese Teslim Diyet Yemek

Beslenme uzmanlarımız, farklı ihtiyaçlara cevap veren, size özel, yaşam tarzınıza ve sağlık durumunuza uygun menüleri oluşturur, şeflerimiz endüstriyel mutfağımızda bu menüleri hazırlar, paketlenen yiyecekleriniz taptaze ve günlük olarak adresinize teslim edilir.

MFB yemekleri özenle pişirildikten sonra özel geri dönüşümlü kaplar içerisine alınıp ‘hot sealing’ teknolojisi ile paketlenip dökülmeden sizinle her yere gelebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Yemekler paketlenip bilgilendirme etiketleri yapıştırıldıktan sonra şık ve kolay taşınabilen özel MFB kutularına konulur. Adrese Teslim Diyet Yemekleriniz, İstanbul içinde belirttiğiniz adrese soğuk zincir bozulmadan teslim edilir.

MFB  Adrese Teslim Diyet Yemek Paketleri İstanbul’ da neredeyse tüm ilçelere, ekstra  teslimat ücreti alınmadan  teslim edilebilmektedir.