Fonksiyonel Tıp Paketleri

Kişiye Özel Paket

12 yıllık tecrübemizle İBS, FODMAP, Chrons, Candida, ülseratif kolit ve benzeri tüm rahatsızlıklarınızda size özel hazırlanacak paketlerimizle yanınızdayız. 

KİŞİYE ÖZEL MENÜLERİMİZİ NASIL SEÇEBİLİRSİNİZ?

Eğer farklı özelliklerdeki 7 standart paketimiz dışında kalan, özel beslenme ihtiyacınız varsa 8. paketimiz olan Kişiye Özel Beslenme Paketini seçebilirsiniz.

Bu durumda WhatApp hattımıza 0533 1656810 yazabilir veya bizi  arayabilirsiniz. Ayrıca 212 322 19 29 numaralı telefonumuz veya email  (info@dietmfb.com) yoluyla bilgi verdiğiniz takdirde de Program Danışmanınız, genel sağlık durumunuz, yaşam ve yeme alışkanlıklarınız ile ilgili kısa bilgi aldıktan sonra MFB Kişisel Profil Formu‘ nu doldurmanız için size gönderecektir ya da tercih ederseniz formu telefonda da doldurmanız mümkündür.

MFB Kişisel Profil Formu, sizi daha iyi tanıyabilmemizi sağlayacak ve hem yaşam tarzınız hem de beslenme tercihleriniz, genel sağlık durumunuz ve aktivite düzeyinizle ilgili bize önemli bilgiler verecek bir formdur.

Bu formda, ister özel sağlık koşullarınız nedeniyle, ister kişisel beslenme alışkanlık ve tercihleriniz nedeniyle olsun asla yemeyeceğiniz yiyecekleri de belirtirsiniz. (Örneğin karabiber alerjim var, tamamen tuzsuz yemem gerek, soğan, sarımsak istemem, maydanoz veya köfte yemek istemiyorum gibi)

Beslenme uzmanlarımız bize ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda tamamen size özel bir beslenme programı hazırlar ve fiyatını tarafınıza bildirir. Fiyat onayı ve ödemenizin bize ulaşmasından 2 iş günü sonra tamamen “size özel” üretilen paketiniz belirttiğiniz adresinize teslim edilir.