SİSTEM NASIL İLERLİYOR?

 

1. 9 farklı MFB beslenme programını inceleyip ihtiyaçlarınıza en uygun pakete karar verip seçiyorsunuz.

Herhangi bir belirsizlik yaşarsanız veya MFB uzmanlarına danışmak istediğiniz herhangi bir konu varsa bizi her zaman arayabilir veya [email protected] adresine yazabilirsiniz. 0212 322 19 29

2. Günlük toplam kalori miktarınızı belirleyip seçiyorsunuz.

Bunun için sitemizdeki Kalori Hesaplama Aracından yararlanabilirsiniz.

3. Sırasıyla,

günlük öğün sayınızı,

süresini (10, 30 veya 60gün),

haftada 5 veya 7 gün teslimat seçeneklerinden birini,

teslimat saat aralıklarından birini,

ilk teslimat tarihinizi seçin.

4. Sepete ekleyin ve ödeme sayfasına geçerek kredi kartıyla 3D  Secure Sistemi üzerinden satın alma işleminizi tamamlayın.

5. Daha önce sisteme kayıt olmadıysanız ödeme aşamasında teslimat, fatura adresi, telefon vs bilgilerinizi girmeniz istenecektir.

6. Artık tek yapmanız gereken seçtiğiniz MFB Paketinin gelmesini beklemek ve zahmetsizce sağlıklı beslenmenin tadını çıkarmak.

DİĞER ÖDEME SEÇENEKLERİ:

Paketinizin bedelini aşağıdaki banka hesabımıza EFT veya banka havalesi de yapabilirsiniz.

IBAN TR46 0006 2000 4790 0006 2991 03

Ödemenizin hesabımıza geçmesini takip eden 2. iş gününde MFB Sağlıklı Beslenme Paketiniz, belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilir.

ÜRETİM VE TESLİMAT

Yemeklerinizi, MFB mutfağında, hijyenik koşullarda hazırlayıp özenle pişiriyor, geri dönüşümlü kaplarımızda hot sealing teknolojisi ile paketliyoruz.

Yemek kaplarımız ve kutularımız içindekiler dökülmeden sizinle her yere gelebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Yemekleri paketleyip bilgilendirme etiketlerini yerleştirdikten sonra çok şık, kolay taşınabilen özel MFB kutularına koyuyoruz ve belirttiğiniz ev veya işyeri adresinize taze ve günlük olarak teslim ediyoruz.

Her hafta, ilk teslimatınızla birlikte, kutunuzun içerisinde o hafta boyunca hangi gün, hangi yemekleri tüketeceğinizi belirten haftalık menünüzü de gönderiyoruz.

KİŞİYE ÖZEL MENÜLERİMİZİ NASIL SEÇEBİLİRSİNİZ? 

Farklı özelliklerdeki 7 standart paketimiz dışında kalan, özel beslenme ihtiyacınız varsa 8. paketimiz olan Kişiye Özel Beslenme Paketini seçebilirsiniz.

Bu durumda telefon veya mail yoluyla bilgi verdiğiniz takdirde Program Danışmanınız, genel sağlık durumunuz, yaşam ve yeme alışkanlıklarınız ile ilgili kısa bilgi aldıktan sonra MFB Kişisel Profil Formu‘ nu doldurmanız için size gönderecektir ya da tercih ederseniz formu telefonda da doldurmanız mümkündür.

MFB Kişisel Profil Formu, sizi daha iyi tanıyabilmemizi sağlayacak ve hem yaşam tarzınız hem de beslenme tercihleriniz, sağlık durumunuz ve aktivite düzeyinizle ilgili bize önemli bilgiler verecek bir formdur.

Beslenme uzmanlarımız bu formla bize ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda tamamen size özel bir beslenme programı hazırlar ve fiyatını tarafınıza bildirir.

Fiyat onayı ve ödemenizin bize ulaşmasından 2 iş günü sonra ilk paketiniz belirttiğiniz adresinize teslim edilir.

Diyet Yemek Servisi