MFB NEDİR?

Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi firması MFB’yi, sağlıklı beslenme bilincini yaymak ve uygulanmasını kolaylaştırarak bireylerin özel ve genel gereksinimlerine uygun beslenirken sadece kilolarını değil genel sağlık durumlarını da iyileştirmek amacıyla 2008 yılında kurduk.

14 yıldır beslenme uzmanlarımız, gıda mühendislerimiz ve yetenekli şeflerimizle birlikte, kaliteden ödün vermeden, en güncel ve sadece bilimsel araştırmalara dayalı ve sektörümüze yön veren yöntem ve çalışmalarla 55.000’in üzerinde üyemize hizmet verdik, vermeye devam ediyoruz.

14 yıldır beslenme uzmanlarımız, farklı ihtiyaçlara cevap veren, size özel, yaşam tarzınıza ve sağlık durumunuza uygun menüleri oluşturur, şeflerimiz endüstriyel mutfağımızda bu menüleri hazırlar, paketlenen yiyecekleriniz taptaze ve günlük olarak adresinize teslim edilir.

MFB, Sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenmenin önemini bilen ama bunu uygulamaya geçirmekte zorlananlar için zahmetsiz, lezzetli ve çok sağlıklı bir çözümdür.

Bilinçli birçok insan hayatlarında değişiklik yaparak kendilerinin ve ailelerinin sağlığı açısından olumlu adımlar atmayı denemekte ancak gerek aldıkları binlerce tavsiye, gerekse uygulanması neredeyse imkansız formüller nedeni ile bu çabaları uzun vadeli ve kalıcı sonuç verememektedir.

MFB menüleri ile hedeflerinize keyifle ve kolayca ulaşacağınızı göreceksiniz.

MFB’de ihtiyaçlarınıza, aktivite düzeyinize ve sağlık durumunuza uygun bir beslenme paketi muhakkak vardır.

Standart paketlerimiz dışında tamamen ve gerçekten kişiye özel beslenme programları da hazırlamaktayız. Böyle bir ihtiyaç durumunda bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

Kendinizi ”eh işte, şöyle böyle” hissetmekle, zihinsel ve fiziksel olarak çok formda, ”çakı gibi” hissetmeniz arasındaki ”dünyalar kadar” farka sadece sağlıklı beslenerek ulaşabilirsiniz.

MFB ile hedefinize ulaşırken enerjiniz artacak, sindirim sisteminiz rahatlayacak, cildiniz canlanacak ve beyniniz daha keskin çalışacak.

Sağlıklı beslenmenin, ne kadar lezzetli olabileceğini ve porsiyon kontrolünü öğrenerek, ileriki yıllar için kendinize/yaşamınıza iyi bir yatırım yapın…

  • Alışveriş yapmak yok, planlamak ve pişirmek yok,
  • Dünya ve Türk mutfağından seçilmiş lezzetlerle 9 farklı beslenme paketi alternatifi,
  • Hijyenik koşullarda, en kaliteli malzemeler ile hazırlanan yemekler,
  • Hiç bir katkı maddesi, koruyucu veya raf ömrü uzatıcı kullanmadan, soğuk zincir kırılmadan kapınıza teslim
  • Yaşam tarzınıza %100 uyan size özel MFB sistemi.
  • Günlük 1, 2, 3 veya 4 öğünlük adrese teslim diyet yemek paketleri servisi.
  • Paket aldığınız sürece her hafta veya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ücretsiz danışman desteği,
  • Paket aldığınız sürece her hafta merkezimizde ücretsiz yağ ve metabolizma ölçümleri

MFB'yi kullananlardan dinleyin

Arada piyasadaki diğer örnekleriyle sırf meraktan onları aldattığım(!) oldu… Ama her seferinde kendi rızamla geri döndüm. Neydi buna sebep? Menüdeki çeşitlilik, doyuruculuk, uygun fiyat politikası ve ekibin güler yüzlü hassasiyeti. Sonuç: Mfb ile beğendiğiniz gibiyim :))

Ayşegül Aldinç

Ben de tüm modern kadınlar gibi; 20 li yaşların ortalarından itibaren 15-20 senedir ” rejim” konusunun içinde geçtiği her sohbeti kaçırmadan dinleyen, kilo vermek ve formda kalmak için her yöntemi deneyen, ama sürekli kilo verip/alarak tam sabit bir kilo tutturamayan binlerce Türk kadınından bir tanesiyim. Sizin yemeklerinizi, tavsiyelerinizi ve ” Body Puan Sisteminizi” bir arkadaşımdan duyduğum zaman, ” işte denemediğim bir bu kalmıştı” diye düşündüm. Arkadaşım hararetle nasıl kilo verdiğini anlatıyordu. Hepimiz biliriz ki ” disiplin” bu işte en önemli konudur. Puan sayarak yaşamak, veya yemek pişirmek kalıcı olamıyor bana göre. . Ama yemek hazır gelince ve en önemlisi ona ” para verdiğini” bilince insan önemli bir motivasyon ve disipline sahip oluyor. Hem o yemeklerin dışına çıkmamak için, hem de eğer yemek almadığınız günler/öğünler varsa, o günleri asla puan limitini aşmadan yaşamak için.. MFB Diyet Yemek Sisteminiz beni bu disipline kavuşturdu. Zaten kilo fazlam çok az olduğu için, aşırı hızlı olmayan ama kalıcı bir biçimde kilo vermeye devam ediyorum. Sisteme gireli 4 hafta oldu ve şu andaki kilo kaybım 3 kilo. Aslında rejime 64 kilo ile başlayınca daha hızlı kilo kaybı sağlıksız olurdu diye düşünüyorum. Her zaman rejimlerde ” üç sacayağı vardır” diye düşünürüm. Birincisi yemek ile ilgili dışplin, ikincisi mutlaka spor, üçüncüsü ise özellikle diabetik eyilimli kişiler için gerekli ilaçların düzgün alınması. Sisteminize girdiğim günden beri ben bu saç ayağının sadece ikisini takip edip spor yapamıyorum. Spor da yapıyor olsaydım, eminim kilo kaybım daha da hızlı olacaktı. Kısaca sizlere böyle bir kolaylık sağladığınız, bizi sürekli ne pişireceğim?, nasıl pişireceğim?, ne yemeliyim? düşüncelerinden kurtardığınız için, teşekkür borçluyuz. Sevgiler

Serap Acuner

Düğün öncesi Sayenizde güzelce kilo verip yakisikli bir adam olarak evlendim.:) MFB’ye ve sizin tüm ekibinize çok tesekkür ederim. Herkes çok yardimci ve iyidi. Harika bir isiniz var ve isinizi de harika yapiyorsunuz. Her sey için tekrar tesekkürler.

I.Z.