Koronavirüs (Covid-19) Önlemlerimiz

Değerli üyelerimiz,

Koronavirus salgını hepimizin hayatını derinden etkiledi ve bir süre daha etkilemeye devam edecek gibi görünüyor. Bu süreçte idari makamlardan aksi yönde bir talimat gelmediği sürece hizmet vermeye devam edeceğiz.

MFB olarak virüs ülkemizde tespit edilmeden önce gerek üretim tesisimiz gerekse depolarımızda çok sayıda önlem aldık. Personelimize bu konuda eğitimler vererek hem hastalığa karşı bireysel olarak önlem almalarını hem de çalışma ortamında paylarına düşen sorumlulukların bilincinde olmalarını sağladık.

MFB’de çok uzun yıllardır TS-EN-ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine göre ve burada belirtilen kriterlerin üzerinde üretim yapmaktayız. Hem üyelerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığını korumak bizim için çok önemlidir ve hijyen koşulları asla taviz vermediğimiz hizmet standardımızdır.

Üretim alanları ve depolarımızda tüm personel bone, kolluk, eldiven ve önlükleri ile çalışmaktadır. Mutfak personeli bunlara ilaveten eldiven ve maske de kullanmaktadır.

Personelimizin tamamı, bulunduğumuz bölgede ikamet ettiğinden işe yürüyerek gelmekte ve toplu ulaşımdaki bulaşma riskini taşımamaktadırlar. Personelimiz ile toplantılar yaparak bu özel durum hakkında güncel tıbbi bilgilere dayalı ilave ve hatırlatma eğitimleri düzenlemeye devam ediyoruz.

MFB’de Koronavirüs salgını özelinde aşağıdaki ek önlemleri de aldık:

Çalışanlarımızın sürekli temas halinde olduğu kapı kolları, aydınlatma anahtarları ve her türlü yüzey gün içinde sıklıkla dezenfekte edilmektedir. Ayrıca tüm alanlarımız sıvı dezenfektan ve yüzey temizleyiciler ile günlük olarak dezenfekte edilmektedir.

Lojistik/Dağıtım firmamız ile görüşülmüş, elemanlarına kişisel ve genel temizlik konusunda ek eğitim verilmiştir. Ayrıca taşımada kullanılan tüm araçların günlük dezenfeksiyonu sağlanmaktadır.

Siz değerli üyelerimize evinizden çıkmadan sağlıklı, güvenilir gıda hizmetimizle aldığımız sorumluluğun farkındayız ve sizin daima en iyiyi hak ettiğiniz bilinci ile bu hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla

MFB Ekibi

Tag:
Paylaş:

MFB FONKSİYONEL BESLENME PAKETLERİ

Düşük Histamin Diyeti