MFB FONKSİYONEL BESLENME PAKETLERİ

MFB bir ilke daha imza atarak hem Fonksiyonel Tıp Beslenme Planlarını üretip sağlığınıza kavuşmanızı kolaylaştırıyor hem de arzu ederseniz bu süreçte Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçluğu hizmeti de veriyor.

**12 Yıllık Kişiye Özel yemek üretimi tecrübemizle, hekiminiz veya beslenme uzmanınızın vereceği tüm beslenme planlarını uygulayıp size günlük ve taze olarak ulaştırıyoruz.

**Biz, inflamasyonu azaltmaya, mikrobiyotayı kuvvetlendirmeye yardımcı beslenme planlarını doğru uygulayarak sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olurken siz de egzersize, kaliteli uykuya ve canlı bir hayata odaklanabilirsiniz.

UYGULADIĞIMIZ BESLENME PLANLARI

DÜŞÜK FODMAP

IBS – CHRONS – SİBO – GEÇİRGEN BAĞIRSAK – ÜLSERATİF KOLİT – CANDİDA ALBİCANS

ROMATOİD ARTRİT- HASHİMOTO TİROİDİTİ – FİBROMİYALJİ BESLENME PLANLARI

ELİMİNASYON DİYETLERİ- 3 LÜ, 6 LI , AUTO İMMUNE PROTOKOLLER

ENERJİ VERİCİ BESLENME PLANI

DETOKS BESLENME PLANI

METABOLİK BESLENME PLANI

HİSTAMİN, İNSÜLİN ENTOLERANSI BESLENME PLANLARI

ALZHEİMER, DEMANS GİBİ NÖRODEJENERATİF HASTALIKLARI ÖNLEMEYE YARDIMCI BESLENME PLANLARI

MFB Fonksiyonel Beslenme paketleri bana nasıl yardımcı olur?

Kronik, Otoimmün bir hastalık veya bir sağlık sorununuz için danıştığınız hekiminiz veya beslenme uzmanınız size iyileşmenizin anahtarı olacak terapötik beslenme planını verdi. Çok yoğun çalışıyor ve bu beslenme planını hayatınıza entegre etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Ev düzeniniz içerisinde kendinize ayrı yemek pişirmek için vaktiniz olmayabilir ya da ailenize, spora, kendinizi geliştirecek bir aktiviteye konsantre olmayı yemek alış verişine ve yemek pişirmeye tercih ediyor olabilirsiniz.

İşte burada MFB Fonksiyonel Beslenme paketleri sizin için ideal çözümdür. MFB Fonksiyonel Beslenme Paketleri sizin ihtiyaçlarınıza ve tedavi hedeflerine özel olarak tasarlanır. Makro ve mikro besinlerden zengindir. Hijyenik ortamda ve doğru pişirme teknikleri ile üretilir. Dengeli ve doğru bir şekilde porsiyonlanmış olarak size ulaşır.

Size de taptaze üretilmiş yemekleri, size verilen beslenme planının tam olarak uygulandığından emin olarak, sıkılmadan keyifle yemek kalır.

MFB Fonksiyonel Beslenme paketleri nasıl hazırlanır?

MFB Mutfağında üretilen yemekler hiç bir katkı maddesi, raf ömrü uzatıcı veya koruyucu madde içermeden, taptaze malzemelerden özenle hazırlanır.

MFB Fonksiyonel Beslenme Paketlerimizde sadece Organik Tavuk ve yumurtası, kırmızı et olarak sadece kuzu eti, balık olarak yetiştirme değil sadece küçük ve doğal deniz balıkları kullanıyoruz.

Üretim gıda mühendisimizin denetiminden geçtikten sonra FDA onaylı ve yiyecekler ile etkileşime girmeyen, geri dönüşümlü ve BPA içermeyen ambalajlarında, akma-dökülme gibi aksaklıkların olmaması için sıcak kapama (hot sealing) teknolojisi ile paketlenir. Bilgilendirme etiketleri yapıştırıldıktan sonra şık ve kolay taşınabilir özel MFB kutularına konularak sizlere ulaştırılır.

MFB Fonksiyonel Beslenme paketlerini nasıl alabilirim?

212-322 19 29 numaralı telefonlarımızdan veya 533 165 68 10 WhatsApp Business hattımızdan MFB’ye ulaşabilirsiniz. Fonksiyonel Tıp Sağlık koçumuz ile yapacağınız görüşmede genel sağlık durumunuz, yaşam ve yeme alışkanlıklarınızla ilgili bilgileri verirsiniz.

Size önerilen beslenme planı hakkında görüştükten sonra size özel olarak hazırlanacak MFB Fonksiyonel Beslenme Paketlerinizin siparişini verebilirsiniz. İlk yemek paketiniz siparişinizi verdikten 2 iş günü sonrasında size teslim edilecektir.

Yemek alışverişi yok, planlama yok, pişirme yok!

FONKSİYONEL TIP SAĞLIK KOÇLUĞU HİZMETİ

Kronik ve otoimmün hastalıklar ülkemizde ve dünyada hızla artmakta ve hastalıkların tedavisinde beslenme ile birlikte hayat değişikliklerinin çok önemli bir rol oynadığı bilinmektedir.

Fonksiyonel Tıp sağlık koçu ne yapar?

Fonksiyonel Tıp sağlık ekibinin önemli bir parçası olan sağlık koçu,   danışanının “sağlıklı yaşam alışkanlıklarına” uyum sağlaması için, uyum sürecinde danışanı ile birlikte hareket eder.

Danışanına verilen beslenme planı için alışveriş listelerini, kaliteli malzeme bulabileceği kaynakları  danışanına   sunar.  Uyku, egzersiz, meditasyon ve en önemlisi de motivasyon konularında danışanına dostane yaklaşır ve kişisel dönüşümünde danışanı ile omuz omuza ilerler. 

Gerekirse farklı uzmanlara da yönlendirerek danışanın belirli konularda   (örneğin meditasyon, bilinçaltı programı değişimi) profesyonel yardım   almasına da yardımcı olur.

Sağlık koçu, hangi uzmana yönlendirmesi gerektiği konularında eğitim   almıştır ve yönlendireceği profesyoneli de özenle seçer.

Temel amacı, fonksiyonel yaklaşımın hedefine ulaşmasını sağlamakdır.

Arayın ve MFB Fonksiyonel Tıp Beslenme Paketleri ile iyileşmeye başlayın!

14 GÜNDE 4,3kg!

Koronavirüs (Covid-19) Önlemlerimiz